• 1 z 5
 

Přívěsek s lodolitem šedý

 

Tento lodolit je trochu větších rozměrů a skrývá v sobě úžasnou stříbrno - vínovou zahradu. Je to šamanský kámen, který pomáhá při vnitřní práci, tvoří chráněné prostředí pro meditaci, ve kterém nebudete rušeni ani sami sebou.
Vstupte do rozkvetlé zahrady, to chrámu moudrosti či do svého vlastního vesmíru. Čeká tu jen na Vás, nikdo jiný k němu nemá klíč. Můžete v něm načerpat energii, můžete dovolit světelným bytostem, aby léčily Vaše tělo, můžete se dovnitř přijít učit. Lodolit je křišťál s inkluzemi různého druhu a pracuje s korunní čakrou, pokud máte dar vidět, uvidíte v lodolitu překrásný a tajuplný svět. . 

Dostupnost Vyprodáno
1 300 Kč
   
Kód produktu 1617
Kategorie Přívěsky
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi a lodolitu. 

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Přívěsek je zavěšen na měděném řetízku, délku si můžete zvolit.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lodolit - svět, ve kterém žijeme bývá často velmi uspěchaný, hlučný a divoký. Ztišit v něm svou mysl a ponořit se do kouzelných vibrací své duše je pro většinu z nás úžasným relaxem i okamžikem, kdy se můžeme věnovat pouze sami sobě. Pro tyto účely je nepřekonatelným průvodcem lodolit, ve kterém se skrývá celý svět plný různých bytostí a potenciálních dobrodružství.

Nezáleží na tom, jestli jen chcete trochu klidu, vydat se na šamanskou cestu nebo vyrazit objevovat vzdálené galaxie. Lodolit může být Vaší mateřskou lodí, přistávací plochou či bránou, kterou můžete vyrazit na své cesty. Můžete si v něm udělat společenskou „místnost“, do které můžete zvát návštěvy z jiných světů, ve kterém můžete komunikovat na úrovni duše se svými bližními, nebo třeba s bytostmi stromů, kamenů či svými předky.

V lodolitu se skrývá tajemná zahrada, o kterou se starají elementární bytosti. Pokud s nimi navážete kontakt, bude Vaše zahrada stále zalitá světlem a připravená Vás osvěžit, naladit a napojit přesně tam, kam potřebujete. Pravidelný kontakt s lodolitem harmonizuje a rozšiřuje nejen korunní čakru, ale také Vaše vědomí.

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.