• 1 z 5
 

Přívěsek se safírem a slunečním kamenem

 

Otevřete se moudrosti své duše, která Vás vede k realizaci jejího světla v tomto světě. Přestaňte se bát, že budete příliš vidět, že byste mohla být na ostatní moc... Moc silná, moc šťastná, moc bohatá, moc krásná, moc moudrá, moc tajemná, moc ...
Tento přívěsek Vám pomůže jít s důvěrou za světlem své duše a zhmotňovat ho zde na Zemi .

Dostupnost Vyprodáno
1 400 Kč
   
Kód produktu 2082
Kategorie Přívěsky
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi, modrého safíru a slunečního kamene.

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Přívěsek je zavěšen na měděném řetízku, požadovanou délku napište do poznámky k objednávce.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sluneční kámen býval považován za kousek slunce spadlý na Zem. O nepaměti byl velmi ceněný pro svou schopnost vnášet do našich životů světlo, hřejivou energii, prosperitu a moc. Posiluje energii, dokáže obnovovat buňky a je skvělým pomocníkem při dlouhém zimním depresivním období. Pomáhá mírnit strach a fobie všeho druhu (kde je světlo, tam není strach). 

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.