• 1 z 6
 

Kaktusový křemen 88g

 

Kaktusový křemen, nebo taky spirit quartz, je úžasný kámen, který je tvořen hlavním krystalem a mnoha malými krystaly, jež rostou na něm. Pomáhá vnímat čistou lásku, opustit věci, které si sebou neseme a které nás tíží, pomáhá odpustit sobě i ostatním. Čistí celý čakrový systém a pomáhá duchovnímu i osobnímu růstu. Díky své hravé energii nám pomáhá brát život s lehkostí s více si užívat každého okamžiku.

Dostupnost Vyprodáno
880 Kč
Kód produktu 3548
Kategorie Krystaly
Položka byla vyprodána...
 

Jestli je mezi kameny někdo, kdo nás může naučit brát život a jeho "nástrahy" s lehkostí či dokonce s humorem, jsou to kaktusové křemeny. Jejich veselá a hravá energie je poznat na dálku, když je zavřete do krabice, tak to vypadá, jako by se v té krabici někdo chechtal.
Na fotkách jsou vidět tři barevné varianty. Bílý křemen, fialový ametyst a to krásně žluté není citrín, jak by se možná mohlo na dálku zdát, ale tzv. golden healer, tedy křemen (jakákoliv jeho forma) potažená vrstvou oxidů železa. Zlatý léčitel je odborník na fyzické tělo, jeho zvýšený obsah železa pomáhá synchronizovat vibrace fyzického těla s Gaiou a toto léčivé propojení nejen že naplní fyzické tělo zvýšeným množstvím životní energie, ale také léčí mnohé neduhy. Samozřejmě jen u těch, kteří jsou ochotní jít do hloubky. 

Lokalita: jižní Afriky

Váha krystalu: 88g