• 1 z 4
 

Přívěsek se safírem a tygřím okem

 

Chcete přestat plýtvat svou energií tam, kam jí vůbec dávat nechcete? Energie tohoto přívěsku je připraven podpořit Vaše sebevědomí, schopnost postavit se za sebe a nebát se chtít od života to, k čemu Vás vede Vaše srdce. Vezměte zodpovědnost za svůj život do svých rukou, přestaňte odevzdávat moc nad svým životem ostatním a hlavně lhát sama sobě, že vše je dobré tak, jak to je.

Dostupnost Vyprodáno
1 900 Kč
Kód produktu 13511
Kategorie Přívěsky
Položka byla vyprodána...
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi, modrého safíru a tygřího oka.

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Přívěsek je zavěšený na bižuterním řetízku, pokud byste radši bavlněnou voskovanou šňůrku, napište tuto volbu do poznámky.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý safír patří mezi korundy a stejně jako jeho červené dvojče rubín, je to kámen klidných, stabilních a pomalejších vibrací. Což ovšem neznamená, že s ním je nuda a že je pomalý. Safír je jangovou polaritou korundů, tak jako rubín spíše jinovou. Mezi jeho domény patří vědomí a mysl. Tak jako nás rubín napojuje na fyzické tělo, safír dokáže naše vědomí úžasně uzemnit a stabilizovat i mentální tělo. Pokud Vaše myšlenky a vnímání reality nejsou úplně “reálné”, safír Vám pomůže lépe udržet Vaše vědomí ukotvené tam, kde být má. Dokážete vidět věci reálně, nebo jsou vaše filtry a čočky tak pokřivené, že i celkový obraz je celý šejdrem? Pokud obraz vašeho světa je pokřivený a nereálný, safír vám pomůže pořádně zaostřit svou mysl a vědomí opět propojit s realitou, kterou nebudou pokřivovat různé programy či poruchy vnímání.

Safír pomůže i v případech, kdy máte problém rozlišovat mezi snem a realitou, je to stabilizační kámen pro lidi, kteří prochází psychospirituální krizí. Pokud astrálně cestujete (nebo se to učíte), safír pomůže vašemu vědomí lépe se orientovat jak v astrálu, tak i v přechodech mezi touto realitou a astrální říší. Safír pomůže při návratu na “zem”, třeba i v případech, že se vracíte z dovolené a potřebujete se aklimatizovat, nebo naopak když jedete na nějaký pobyt do míst s jinými zvyklostmi.

Pokud si dáte safír na noc pod polštář, můžete ho požádat, aby vám pomohl prožívat sny vědomě, tedy snít lucidně :-). Při meditaci vám pomůže lépe zaměřit svou pozornost a také zpětně si z meditace do hmotné reality přinést to nejlepší. Když si safír vezmete na jednání, dokáže vám ukázat celistvější obraz, který byste přes své nadšení či naopak strach nedokázali zahlédnout. I proto se korundy dávaly do královských korun, panovník dokázal udržet své vědomí v realitě (při zemi) a nevysníval si něco, co by nebylo dobré pro jeho zemi.

 


Jestli hledáte kámen se silnou mužskou energií, je to tygří oko. Svou strukturou je to křemičitan, a kromě zlaté barvy se vyskytuje ještě v barvě modré (sokolí oko) a červené (býčí oko). Tygří oko pracuje se třetí a druhou čakrou, dodává životní sílu, vytrvalost, sebevědomí, zaměření a pomáhá nám od života získat to, co si zvolíme. Pro lepší napojení se na jeho vibrace si tygří oko představme jako osobu, a přestože má silnou mužskou energii, vtělíme ji dnes do ženy.

Slečna Tygřice je překrásná žena. Není nijak okázale výrazná, a přestože bude oblečená stejně jako ostatní ženy, nikdy ji nepřehlédnete. To, co ji odlišuje, je její vnitřní síla, síla jejího zaměření a sebedůvěra. Ona víc co chce a jde si za tím. Zná svou hodnotu a ví kým je. Je mistryní v manifestování svých tužeb.  Neplýtvá energií, tu si nechává na dosažení svých cílů. Běda, když ji vyrušíte z její koncentrace. Budete rádi, když na vás jen zavrčí. Slečna Tygřice je stále obklopena hojností. A opět, není okázalá, nemá víc, než kolik je jí příjemné. Neplýtvá ani svou energií, ani penězi. Pokud se od ní (od tygřího oka) chcete naučit peníze zhmotňovat, nečekejte přepych a rozmařilost (na to si zvolte jiné kameny), očekávejte vše, co potřebujete pro uspokojení svých životních potřeb a tužeb, ale nic navíc. Ani kapka energie nesmí přijít na zmar. Pro slečnu Tygřici je největším přepychem její schopnost svou energii ušetřit tím, že jí umí přesně zacílit. A tak je to i s penězi.

Situace, ve kterých byste rádi měli Tygřici po svém boku jsou ty, kdy jdete například na pohovor. Ona se nebojí, že něco udělá špatně, ona totiž ví, že i kdyby něco „pokazila“, osvojí si tím novou strategii lovu. Přesto není jen chladnou a cílevědomou šelmou, bez špetky soucitu. Je plně napojená na své vyšší já a díky tomu, že stojí nohama pevně na zemi, umí ochránit svou integritu. Užívá si svůj život, každou akci, kterou podnikne pro to, aby zhmotnila vše, co si přeje a zároveň si umí vychutnávat odpočinek a nic nedělání. Ví, v čem je dobrá a zároveň si uvědomuje, co je třeba ještě zlepšit či změnit.

Pokud začnete pracovat s tygřím okem, připravte se na pořádný tajfun. Tygří oko je skvělým pomocníkem pro každého, kdo potřebuje posílit svou třetí čakru a sluncem ozářit své sebevědomí. A zároveň vás naučí užívat si plody své práce a nepochybovat o tom, že vy si to zasloužíte.

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.