Přívěsek se sagenitem a skorylem

 

Šamanský kámen sagenit může být velkým pomocníkem pro každého, kdo pracuje ve službě ostatním. Pomůže Vám nebrat na sebe zodpovědnost za to, jak s Vaší pomocí ostatní naloží, nepřebírat na sebe "karmu" svých klientů, nebo třeba blízkých lidí. Tento přívěsek Vám pomůže transformovat negativní energie silou světla (ohně) a pomůže Vám jasněji vnímat své hranice.

Dostupnost Vyprodáno
1 300 Kč
Kód produktu 2145
Kategorie Přívěsky
Položka byla vyprodána...
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi skorylu (černého turmalínu) a sagenitu. 

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Přívěsek je zavěšen na měděném řetízku, délku si můžete zvolit.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sagenit je křišťál s různými druhy inkluzí. Jeho talentem je připomínat nám, kolik světla v nás je a pomáhá nám jím být za všech okolností. Je to šamanský kámen, který doporučuji pro lidi pracující pro druhé - léčitele, šamany, velekněžky a mágy. Pokud pracujete s energiema a pomáháte druhým poznat své hlubiny a stíny, sagenit Vás bude chránit před přenosem jejich problémů do svého života. Pomůže Vám nebrat na sebe zopovědnost za životy druhých.  

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.