• 1 z 6
 

Prsten s červeným jaspisem vel. 53

 

Červený jaspis je jednou z možností, jak se pracovat se stresem. Konkrétně je možné si jej přizvat na práci s vlastními emocemi, dovolit mu je doslova vysát z našeho energetického pole. Červený jaspis je hodně zemitý kámen, element země je v něm dominantní a když s ním pracujeme na čištění energetického pole, tak nás dokáže čistit skrze tento element. Pro práci s ním doporučuji vzít si ho buď do ruky, nebo si ho položit na křížovou čakru, případně na srdce a požádat ho, aby ze mě odstranil stres a emoční zátěž. Při této práci je dobré si své emoce uvědomovat a nemyslet si, že mi pomůže i s tím, co vidět vůbec nechci a udělá všechnu práci za mě. Proto je lepší si jeho pomoc představit jako práci zpovědníka, kterému řekneme vše, co nás trápí, a on nám dá rozhřešení, respektive tyto emoce vyčistí. Při práci s ním je tedy třeba být aktivní a mít dobrou schopnost sebereflexe.
Takže až příště přijdete třeba z práce, unavení, možná i naštvaní na nějakého kolegu či klienta, dříve, než to začnete plni toxických emocí vyprávět svým bližním, zkuste si nejdřív pohovořit s červeným jaspisem. A až budete mít emoce pročištěné, můžete tutéž příhodu vyprávět už s patřičným nadhledem třeba jen pro pobavení druhých, ale už nebudete své záležitosti přenášet na své nejbližší bytosti.

Dostupnost Vyprodáno
1 500 Kč
Kód produktu 12804
Kategorie Prsteny
Položka byla vyprodána...
 

Prsten je vytvořen z červeného jaspisu a mědi galvanizační technikou.

Prsten je nejdříve ručně modelován a pak je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je prsten vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stres a emoce se čas od času (případně hodně často) nahromadí v každém z nás. Když s nimi nepracujeme, tedy nevyřešíme, tak se promění v toxickou zátěž, která nejen že zůstává v našem energetickém poli, ale hlavně blokuje energetická centra. V tomto případě křížovou čakru, takže to má vliv na naší životní energii, chuť tvoři a také na kvalitu našich vztahů. Červený jaspis je jednou z možností, jak se stresem naložit. Konkrétně je možné si jej přizvat na práci s vlastními emocemi, dovolit mu je doslova vysát z našeho energetického pole. Červený jaspis je hodně zemitý kámen, element země je v něm dominantní a když s ním pracujeme na čištění energetického pole, tak nás dokáže čistit skrze tento element.
Pro práci s ním doporučuji vzít si ho buď do ruky, nebo si ho položit na křížovou čakru, případně na srdce a požádat ho, aby ze mě odstranil stres a emoční zátěž. Při této práci je dobré si své emoce uvědomovat a nemyslet si, že mi pomůže i s tím, co vidět vůbec nechci a udělá všechnu práci za mě. Proto je lepší si jeho pomoc představit jako práci zpovědníka, kterému řekneme vše, co nás trápí, a on nám dá rozhřešení, respektive tyto emoce vyčistí. Při práci s ním je tedy třeba být aktivní a mít dobrou schopnost sebereflexe.
Takže až příště přijdete třeba z práce, unavení, možná i naštvaní na nějakého kolegu či klienta, dříve, než to začnete plni toxických emocí vyprávět svým bližním, zkuste si nejdřív pohovořit s červeným jaspisem. A až budete mít emoce pročištěné, můžete tutéž příhodu vyprávět už s patřičným nadhledem třeba jen pro pobavení druhých, ale už nebudete své záležitosti přenášet na své nejbližší bytosti.

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.