• 1 z 4
 

Prsten s topazem a zirkonem vel. 53

 

Jste si jistá tím, že zhmotňujete svůj vnitřní svět, své sny, vize a představy o realitě zcela vědomě? Co když je to jen iluze a to, co skutečně dokážete realizovat má vždy pachuť něčeho nepříjemného? Tento prsten Vám pomůže proniknout do umění vědomé realizace a pomůže Vám pročistit dolní čakry, abyste mohla své vize realizovat nezkresleně a čistě.

Dostupnost Vyprodáno
1 600 Kč
Kód produktu 14070
Kategorie Prsteny
Položka byla vyprodána...
 

Prsten je vytvořen z topazu, zirkonu a mědi technikou zvanou galvanoplastika.

Prsten je nejdříve ručně modelován a pak je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je prsten vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.  

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Topaz patří mezi krystaly, který je ztělesněním důstojnosti. Když ho máme u sebe, zahalí nás to energie, kterou jen tak něco nepoloží. A ani nás nic nepoloží. Učí nás, jak si být zcela vědomí své síly, síly, která vychází ze světla naší duše. Dokáže jako hořící pochodeň rozpustit naše pochybnosti o sobě, neharmonické emoce, které jsou způsobeny starými programy a které nám akorát odsávají energii. Dokáže nám ukázat cestu, jak opustit pocity viny, strach i lítost a napojit se na moudrost svého srdce, hrdost a vděčnost za to, kým jsme.

Topaz je naprosto jedinečný léčitel mezi krystaly, které pracují se třetí čakrou (v modré variantě pracuje s pátou). Jeho síla tkví v tom, že nám pomůže odhazovat nepotřebné masky a vzorce chování, jeden za druhým. A že jich v oblasti třetí čakry máme opravdu hodně. Svými vibracemi prostoupí všechno, co je našem energetickém poli implantováno zvenku a nekompromisně nám to zvědomí a pomůže rozpustit. Tak jako je pyrit rytíř v zářivé zbroji, topaz je vznešený císař, jehož důstojnost, sebevědomí a zodpovědnost za svá rozhodnutí jsou na první pohled vidět každému, kdo se s ním setká. Císař/topaz rozhodně nemá zapotřebí se ponižovat či se sebe dělat někoho, kým není, protože má zodpovědnost jak vůči sobě, tak i k ostatním. Proto jsou pro něj masky, přetvářka (i když třeba původně míněná pro dobro ostatních) jsou naprosto nepřijatelné. Topaz není ten, kdo na Vás bude hrát divadlo, jen aby měl klid a mohl si nakonec udělat co chce, protože tím by se protivil sám sobě. Dokonce ani nebude dělat, že je pan dokonalý, který ví vše nejlépe, ale klidně požádá o pomoc či radu tam, kde si není jistý svou moudrostí či schopnostmi.

Ačkoliv je topaz na první pohled jasně čitelný kámen, svou moudrost a sílu předá jen tomu, kdo má otevřenou srdeční čakru. Jako by v něm byla “pojistka” proti zneužití, protože silně aktivní třetí čakra bez propojení se srdcem je tak trochu zbraň hromadného ničení, nebo alespoň cesta k sebezničení.

Když začnete pracovat s topazem, můžete očekávat i fyzické symptomy očisty v oblasti jater a žaludku. Může se z Vás ve zvýšené míře uvolňovat dlouho potlačovaná zlost a klidně i nenávist. Tyto růstové emoce se objevují vždy, když uvěříme, že musíme být přijatelní, že musíme hrát v rámci přežití divadlo či ze sebe dělat někoho jiného. Spolupráce s topazem bývá potřeba na delší dobu, protože třetí čakra je často terčem různých energetických útoků, manipulací a je nejvíce promořena nehmotnými “parazity”. Proto doporučuji intenzivní kůru a spolupráci s topazem.

Zirkon je kámen, který svou silou do našeho života přitahuje vše, co svými vibacemi přitahujeme my. Ne tím, co říkáme, ne tím, co si přejeme, ale tím, co z nás vyzařuje. Proto buďte bdělí, když berete zirkon do ruky. Buďte si jistí, že se nebojíte změny, kterou dokáže ve Vašem životě způsobit. Rudý zirkon má sílu manifestovat to, co celou svou bytostí přitahujeme do hmotné reality. Pokud si chcete dovolit změnu, rudý zirkon má sílu ji způsobit. Pokud chcete nově nastavit své vztahy, rudý zirkon přinese do Vašeho života potřebný impulz. Pokud chcete zlepšit své zdraví, rudý zirkon Vás naladí na potenciál, který ve Vašem poli je a na který jste připravená(ý).

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělou vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.

 

 

velikost 55