• 1 z 4
 

Prsten s lapis lazuli vel. 51-52

 

Lapis lazuli pracuje s naší schopností dávat své myšlenky do slov, zlepšuje komunikační schopnosti, zvyšuje inteligenci a posiluje intuici. A současně posiluje i naši osobnost, takže se v jeho energii nebojíme nahlas říkat to, co si myslíme, nebojíme si stát za vlastními názory a svou intuici dokážeme konečně brát vážně. Určitě jste na vlastní kůži zažili situace, kdy vám intuice cosi říkala a vy se jí báli poslechnout a jednat podle ní, nebo jí následovali jen podvědomě. Lapis lazuli nám pomůže svou intuici začít brát vážně, uvědomovat si, co nám chce říct a plně jí důvěřovat. Možná je to tím, že lapis lazuli zároveň vylepší i naši schopnost ze střípků skládat celý obraz, a tak dokážeme intuitivní vjemy i logicky vysvětlit. Lapis též posílí schopnost získávat odpovědi na své otázky od svého vyššího já či světelných bytostí, když si jeho energií naplníte čakru třetího oka (buď lapis přiložit, neb jeho energii do třetího oka můžeme vdechovat), můžete se dostat do proudu moudrosti, ve kterém znáte všechny odpovědi na to, co vás zajímá.

 

Dostupnost Vyprodáno
1 500 Kč
Kód produktu 13347
Kategorie Šperky
Položka byla vyprodána...
 

Prsten je vytvořený galvanizační technikou z mědi a lapis lazuli.

Prsten je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je prsten vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lapis lazuli je sám o sobě velmi silnou krystalovou mřížkou. Skládá se z různých minerálů (lazurit, kalcit, sodalit, pyrit, augit a další) a když s ním budeme pracovat, tak jeho účinky pocítíme ve více energetických centrech zároveň. Pracuje s naší schopností dávat své myšlenky do slov, zlepšuje komunikační schopnosti, zvyšuje inteligenci a posiluje intuici. A současně posiluje i naši osobnost, takže se v jeho energii nebojíme nahlas říkat to, co si myslíme, nebojíme si stát za vlastními názory a svou intuici dokážeme konečně brát vážně.

Určitě jste na vlastní kůži zažili situace, kdy vám intuice cosi říkala a vy se jí báli poslechnout a jednat podle ní, nebo jí následovali jen podvědomě. Lapis lazuli nám pomůže svou intuici začít brát vážně, uvědomovat si, co nám chce říct a plně jí důvěřovat. Možná je to tím, že lapis lazuli zároveň vylepší i naši schopnost ze střípků skládat celý obraz, a tak dokážeme intuitivní vjemy i logicky vysvětlit. Lapis též posílí schopnost získávat odpovědi na své otázky od svého vyššího já či světelných bytostí, když si jeho energií naplníte čakru třetího oka (buď lapis přiložit, neb jeho energii do třetího oka můžeme vdechovat), můžete se dostat do proudu moudrosti, ve kterém znáte všechny odpovědi na to, co vás zajímá.

Kdy tedy zvolit lapis lazuli jako svého průvodce:

    • nedůvěřuješ svému vnímání, či se bojíš, že nebude přijato druhými? Nasyť se mou energií a já ti ukážu, že tvoje pravda nemusí být přijatelná pro druhé, stačí, když jí přijmeš ty.
    • bojíš se otevřít moudrosti svého ducha, protože by se mohl rozpadnout svět v té podobě, v jaké jej znáš? Pomůžu ti důvěřovat tvé cestě, ukážu ti, že není třeba lpět na tom, co znáš a otevřu ti cestu k životnímu mistrovství.
    • už tě nebaví hledat odpovědi ve vnějším světě a chceš se stát svým vlastním zdrojem informací? Otevři se mé energii a já tě otevřu nekonečnému toku informací.


Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělou vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.