• 1 z 4
 

Univerzální auralitový aura sprej

 

Znáte pohádku o kouzelném hadu, jehož maso mělo kouzelnou moc a kdo jej ochutnal, porozumněl řeči zvířat? Auralit 23 je takovým kouzelným hadem, s jehož pomocí se můžete naladit na kohokoliv a cokoliv. Auralit 23 má totiž největší vibrační záběr z celé minerální říše (obsahuje v sobě nižší i velmi vysoké vibrace). Říkám mu světelný tlumočník, který posílí schopnost telepatické komunikace.

Tento aura sprey vzniknul ze spojení auralitu 23 a 23 esenciálních olejů a australských esencí. Doporučuji nejen na čištění aury (projasní Vaši auru a odstraní z ní energie, které Vám nepatří), ale také pro posílení propojení a komunikace při práci s krystaly, rostlinama, nebo také při meditaci.

 

Dostupnost Na objednávku
640 Kč
Kód produktu 2988
Kategorie Šperky
Položka byla vyprodána...
 

Aura sprej s Auralit 23 pro krystaly a šperky s krystaly je univerzálním aura sprej, který obsahuje:

  • AURALIT 23
  • STŘÍBRO/ZLATO
  • KŘIŠŤÁL
  • 21 ÉTERICKÝCH OLEJŮ (rozmarýn, cedrové dřevo, máta peprná, pelyněk, kadidlo, oregano, citronová tráva, kozlík, zázvor, vetiver, myrha, bergamot, levandule, hřebíček, majoránka, limetka, grapefruit, citron,  fenykl, jalovec, santalové dřevo)
  • 2 KVĚTOVÉ ESENCE (boab, ořech vlašský)
  • 10 ml rozprašovač (naplněný ;-) )
  • 1,5 ml koncentrované směsi ve skleněné lahvičce s pipetkou pro snadné dávkování

Aura sprej lehce doplníte - 2 kapky do vody. Lahvičku tak naplníte nejméně 20x :-) . 

Před použitím lehce protřepat, kamínky uvnitř aura spreje zajistí správné promíchání a aktivaci energie aura sprej.

Aura sprej má silné očistné, ochranné a projasňující energie, které prozáří energetické pole Vašeho šperku a místa, kde je nošený a pomůže tak snadnějšího propojení energií mezi vámi. Napomáhá otevření se říše krystalů, zjemňuje a přizpůsobuje jejich energii lidskému energetickému poli.  

Aura sprej před použitím jemně protřepte a nastříkejte na krystal nebo šperk  na Vašem těle (například v ruce, nejde-li o šperk).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Auralit 23 - jestli i Vy máte občas pocit, že se nedokážete napojit na vědomí svého těla, chcete více proniknout do tajemných energií krystalů nebo třeba říše rostlin, chcete navázat kontakt s elementárními bytostmi nebo třeba s jemnohmotnými sférami bytí, zřejmě potřebujete prostředníka, který Vám toto spojení umožní. Tímto prostředníkem může být právě auralit 23.

Tento zcela mimořádný kámen, který je složen z 23 minerálů, je schopen obsáhnout více vibrací než kdokoliv jiný. Jestli se nedokážete napojit třeba na svůj mistrovský křišťál, vezměte si jako tlumočníka auralit 23 do jedné ruky a křišťál do druhé, odhoďte svá očekávání a budete překvapen(a), co se před Vámi začne dít. Auralit je skvělým průvodcem při každé meditaci, šamanské cestě či jiné duchovní práci. Můžete ho mít u sebe při tvoření, skrze které zprostředkováváte ostatním velmi vysoké vibrace – auralit Vám pomůže tyto vibrace uzemnit, tedy zhmotnit do takové formy, jaká je právě potřeba. Auralit pracuje s horními čakrami, pomůže Vám vnímat vize tak silně, jako jste ještě nezažili, může Vám zprostředkovat léčení či „studium“ v jiných dimenzích. Jeho moc ve Vás dokáže probudit vzpomínky na schopnosti, které máte a zatím o nich nevíte, nebo se bojíte je používat.

Auralit 23 je velmi mocný učitel, spojovatel světů a průvodce, a proto si vybírá, ke komu půjde a kdo je na něj připraven. Když jsem si před časem objednala svůj první auralit, cestoval ke mně z Anglie půl roku, protože jsem na něj nebyla připravená (ale moc jsem ho chtěla). A musím přiznat, že i když s ním pracuju velmi často, stále mě nepřestává překvapovat. Pokud se tento mistr rozhodne, že Vás bude učit, připravte se na celostní péči a léčbu, která s největší pravděpodobností začne ještě dříve, než ho poprvé budete držet v ruce.