• 1 z 9
 

Měděná hůlka se skorylem, peridotem a topazem

 

Chcete začít žít moudrost své duše nejen vnitřně, ale i navenek? Chcete lépe rozlišovat, co je života schopné a za tím jít hned, ne až pak? Chcete se nechat více nést proudem síly a s lehkostí žít a tvořit a vše překonané pustit ze svého života? Dovolte si skrze sebe pouštět větší množství energie, dovolte si méně řešit a více žít. Takto hůlka Vám pomůže tyto kvality uchopit a integrovat.

 

Dostupnost Vyprodáno
2 900 Kč
Kód produktu 13968
Kategorie Hůlky
Položka byla vyprodána...
 

Hůlka je vytvořená galvanizační technikou (electroforming) z mědi, , křišťálu, barevných turmalínů (elbaitů) a skorylu (černého turmalínu).

Hůlky z větviček a krystalů pro bytosti propojené s rostlinami a přírodou. Jsou to doslova kouzelné hůlky, které dokážou aktivovat a čistit energie prostoru či naše energetické pole, posilovat záměr a pomáhají nám utvářet a modelovat naši realitu.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Topaz patří mezi krystaly, který je ztělesněním důstojnosti. Když ho máme u sebe, zahalí nás do energie, kterou jen tak něco nepoloží. A ani nás nic nepoloží. Učí nás, jak si být zcela vědomí své síly, síly, která vychází ze světla naší duše. Dokáže jako hořící pochodeň rozpustit naše pochybnosti o sobě, neharmonické emoce, které jsou způsobeny starými programy a které nám akorát odsávají energii. Dokáže nám ukázat cestu, jak opustit pocity viny, strach i lítost a napojit se na moudrost svého srdce, hrdost a vděčnost za to, kým jsme.

Peridot patří mezi krystaly, které mají dokonale rozvinutou schopnost čistit a uklízet nepořádek. Tato skupina krystalů svými účinky tak trochu připomíná savo a jeho schopnost rozpustit nánosy nepořádku i zahubit choroboplodné zárodky. Peridot se tradičně považuje za kámen přinášející štěstí a peníze, s čímž nelze než souhlasit. Ovšem těchto účinků dosáhne právě proto, že v nás doslova rozpustí staré programy a vzorce, jako jsou třeba lenost, pasivita a zlost.

V energii peridotu nevydržíme dlouho být plní zlosti a neřešit příčinu, nebo třeba být obětí okolností života, nezdařilé výchovy svých rodičů, obětí mizerného školství či nenaplněného partnerského života. Peridot jasně dává najevo, že bez práce nejsou koláče a nejde ani tak o nepříjemnou a vytrvalou dřinu, ale spíše o pořádný vnitřní úklid. Do špinavé sklenice nelze nalít čistou vodu a čekat, že zůstane čistá. A náš energetický systém často bývá plný kde čeho. Peridot vytáhne na světlo světa témata, která se týkají třetí a čtvrté čakry a jejich propojení. Pokud mezi těmito energetickými centry leží překážky, které brání zdárné kooperaci osobnosti a duše, peridot vše pořádně pročistí, aby se osobnost mohla vydat na cestu srdce, po které nás vede duše.

Skoryly jsou asi nejrozšířenější krystaly z rodiny turmalínů. Jak co se týče četnosti výskytu, tak i mezi lidmi. Černé turmalíny jsou známé jak pro své uzemňovací schopnosti, tak i jako ochranné kameny. Jakým způsobem tedy pracují a jak působí na naše energetické pole? Černé turmalíny obsahují mimo jiné železo, prvek, který je velmi hojně obsažen v zemském jádru. Proto dokáží přímo napojit na naši matku Zemi, jak energeticky, tak i fyzicky. Skoryly jsou elektro vodivé, proto je jejich schopnost odstraňovat energetické bloky, které v našem poli jsou, zcela nedostižná. Při krystaloterapii dokáží “přemostit” nemocnou/oslabenou část těla a svým působením toto místo opět zprůtočnit.

Jejich ochranné schopnosti jsou s jejich uzemňovacími schopnostmi propojené. Trochu zjednodušeně bych řekla, že nás skutečně propojí se Zemí, nejen fyzické a éterické tělo, ale i těla ostatní. Propojí nás s podstatou toho, co život ve hmotě obnáší. Pomůže nám vnímat, že tu nejsme proto, abychom utíkali do astrálních světů, ani proto, abychom žili s hlavou v oblacích a v reálu sotva přežívali a svůj život nenáviděli, nebo se ho báli. Mistr Skoryl nám pomůže rozlišovat, co je či není v harmonii s životem v souladu se Zemí a jejími možnostmi. Z kvanta možností, které tu máme, je velká část slepou uličkou. Všichni do slepých uliček občas zabloudíme, někteří se v nich udržují dobrovolně, protože je snazší snít než sny realizovat. Je snadné snít o harmonickém vztahu, je snadné snít o práci snů a veliké hojnosti. Pokud však na tom nezačneme pracovat ve hmotě, která je tu pro nás připravená, abychom se učili silou svého ducha realizovat sami sebe, je to jako celý život koukat, jak někdo jiný jezdí na kole a snít, že na něm jezdíme také.

Mistr Skoryl nás doslova donutí rozlišovat, co je životaschopné a realizovatelné, čemu má smysl věnovat pozornost a čemu ne. Dokáže nás přimět nevěnovat se záležitostem, které škodí jak našemu tělu, tak naší bytosti, dokonce i které jsou v rozporu se Zemí samou.

  • otevři mi své pole a já obnovím toky energií a propojím tvé tělo s tělem jeho matky – Země
  • propojím všechna tvá těla, aby nedocházelo k chybám v přepisu, které mohou ovlivňovat tvůj úsudek, vnímání, cítění i zdravotní stav
  • požádej mě o pomoc a vedení a já tě naučím rozlišovat, co je pro tebe to pravé a co je zcela mimo
  • dovol mi stáhnout tvé vědomí hluboko do hmoty, do světa pomalých vibrací, který když pochopíš, naučíš se snáze realizovat sám sebe
  • nos mě u sebe a já ti pomůžu být v napojení na životní sílu, který vyvěrá ze Země a zároveň tě naučím její kvalitu rozlišovat od energií, které tě ničí
  • naučím tě chránit své energetické pole důkladnou volbou toho, co je pro tebe přínosem a co ne

 

Pokud se nebojíte do pomalejších vibrací matky Země skutečně ponořit, doporučuji si udělat krystaloterapii se skoryly – na každou z hlavních sedmi čaker umístěte jeden skoryl a jeden ještě na nultou čakru, která se nachází pod chodidly. Doporučená doba je přibližně půl hodiny, může být klidně delší. Ideálně toto opakujte několik dnů po sobě, abyste se na hmotný svět pořádně naladili. Pokud radši pracujete s krystalovou mřížkou, je možné jí sestavit se záměrem napojit celou svou bytost na hmotný svět a vědomí matky Země.

 

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.