Kurzy

 
1500
2920115002920

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • On line kurz spolupráce s krystaly Doprava zdarma Kód: 11745
  On-line kurz Spolupráce s krystaly - Úvod do světa krystalů 10.5.2021
  Skladem (12 ks)

  Krystaly jsou nesmírně moudré a láskyplné bytosti, které nám mohou velmi ulehčit život zde na Zemi. Pokud se s nimi naučíme komunikovat a spolupracovat, náš životní příběh se změní. Narovnáme se nejen my, ale i naše životní cesta. Krystaly nám můžou ukázat tajemná zákoutí naší mysli, emocí, fyzického těla i duše, která jsme dříve neviděli. Mohou nám ukázat život z nové perspektivy, mohou nám zprostředkovat energie, které jsou zatím mino náš dosah.

  V tomto kurzu Vám předám svoje zkušenosti, které mám ze spolupráce s krystaly. Dozvíte se, kým krystaly jsou a jakým způsobem mohou obohatit náš život, jak o ně pečovat i to, jak mohou pečovat oni o Vás. Součástí kurzu je jak teorie potřebná k rozvoji vědomí a mysli, tak i praktické techniky, které rozvíjí vnímání skrze pocity a fyzické tělo.

   

  Při nákupu zvolte platbu kartou nebo převodem a osobní odběr!

   

   

   

   

   

   

   


  1 500 Kč
     
 • On-line workshop "Jarní detox s krystaly" Doprava zdarma Kód: 11568
  On-line workshop "Jarní detox s krystaly"
  Rezervace (9 ks)

  Jaro je tu, a nejen fyzické tělo si žádá pořádný restart. Abychom mohli v aktivní části roku zdárně "fungovat" a to nejen po fyzické stránce, ale hlavně po té energetické, je potřeba vyčistit toxické energie, které jsou usazené v našich energetických systémech a brání nám svobodně žít a tvořit. Pro energetický restart jsou krystaly dokonalí průvodci, pomůžou nám se vyčistit a tím zlepšit i regenerační schopnosti fyzického těla. Výhoda takové práce s krystaly je, že se neladíme na neznámou energii, ale na energii konkrétního krystalu, kterou známe a je nám blízká.

  Začínáme 11.4.2021


   

   

   

   

   

   

   

   


  2 920 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem