Reference

"nádherné šperky s neuvěřitelně vysokými vibracemi, naprosto unikátní tvorba, krásně zabaleno a dodáno do druhého dne, jsem nadšená a vděčná, že mi šperk od Terezy přišel do života...

- Lucie

 

"Nádherná práca krásnou technikou, s nádhernými kameňmi. Celý šperk je tak neobyčajný. Pani ochotne poradí a pomôže. Kamene pozná nielen vo fyzickej, ale aj duchovnej rovine."

- Lucie

 

"Děkujeme za vytvoření úžasných snubních prstenů a přívěsku. Oceňujeme skvělou komunikaci, ochotu a invenci, se kterou k nám paní Tereza přistupovala po celou dobu. Vřele doporučujeme všem. "

- Pavla

 

"Krásné šperky které mají své jedinečné kouzlo.Jsou nádherně zpracované a tvořené s láskou.Vyzařují nádhernou a klidnou energii. Ale zároveň je v nich ukrytá obrovská síla. Ještě jednou velké díky."

- Petra

 

"Dnes jsem dostala hezký balíček. Objednala jsem si přívěsek s karneolu. Původně to byl dárek pro kamarádku. Už je na mém krku. Je krásný. Moc děkuji."

- Lenka

 

 "Nádhera. Cele baleni je úžasné. A obsah. Krása. Moc děkuji.."

- Pavla

 

"Mám od Terky dva úžasné šperky. Krásná enegie, krásná práce."

- Lenka

 

"Děkuji Terezko za krásný šperk. Dnes dorazil a nemohu se na něj vynadívat. Krása, krása, krása."

- Simona

 

žasné energetické šperky nejen na parádu, kromě toho, že jsou krásné, jsou i léčivé! Máme doma už dva a prakticky je nesundáváme"

- Soňa
 

 

"Potřebovala jsem vyrobit zvláštní šperk. Nejprve jsem našla jednoho pána a zadala objednávku. Zapomněl na mě. Pak jsem se mu připomněla a opět na mě zapomněl. Vím že náhody nejsou a tak jsem pochopila, že mám hledat někoho jiného. Pár týdnů to trvalo. Pak jsem našla ženu, která mě intuitivně přitáhla. Nevěděla jsem o ní nic, ale když mi napsala, čím se zabývá, hned jsem věděla, že je to ono. Napojila se na mne a vyrobila přesně, co jsem potřebovala. Já měla určitou představu, ale nebyla jsem schopna přesné definice. Jsem nadšena z výsledku. Na internetu je dost lidí, co píší o sobě vznešené informace, co vše umí a čím se zabývají. Tato žena je skromná a přesto má takový dar a vlohy. Doporučuji zejména těm, kteří věří na vesmírné vedení, intuici a milují minerály."

- Denisa Celesta

 

 

"Velmi krásná práce se starověkým vzhledem. Rychlé doručení. Děkuji. "

- Alberto José

 

 

"Šperky, které nejsou jen šperky ;-) Úžasné nápady, perfektní provedení, boží zákaznický servis a přístup A hodnotné informace a inspirace ze světa krystalů na webu Křišťálová komnata "

- Petra