Doprava zdarma Efekt lupa
 

On-line workshop "podzimní detox s krystaly" od 11.9.2023

 

Podzim se blíží, a nejen fyzické tělo potřebuje uvolnit a připravit na další zimní období, ve kterém dochází k hlubokému ponoru a zasévání semínek. Abychom se v tomto pasivnějším období roku dostali do větších hloubek, potřebuje svůj systém vyčistit od toxických energií, které jsou usazené v našich energetických systémech a brání nám svobodně žít a tvořit. Pro energetický restart jsou krystaly dokonalí průvodci, pomůžou nám se vyčistit a tím zlepšit i regenerační schopnosti fyzického těla. Výhoda takové práce s krystaly je, že se neladíme na neznámou energii, ale na energii konkrétního krystalu, kterou známe a je nám blízká.

Začínáme 11.9.2023


 

 

 

 

 

 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
2 920 Kč
Kód produktu 16851
Kategorie Kurzy
Položka byla vyprodána...
 

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín "workshop" jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat  post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně konkrétního energetického centra, kterému se budeme ten den věnovat a další instrukce, jak postupovat. Dostanete informace o krystalech, které pro konkrétní energetické centrum použít a jakým způsobem. Komunikace tedy bude probíhat skrz fb skupinu.

Co je záměrem Podzimního detoxu s krystaly?

Vyčistíme energetický systém od toxické energii a projdeme restartem, ve kterém se připravíme na hlubokou práci na sobě v podzimním a zimním období, kdy dochází k hlubšímu ponoru do svého nitra. Vytáhneme za pomoci síly krystalů i vlastní práce na povrch Vaší skutečnou sílu a vnitřní světlo, otevřeme se vyšším energiím ze zdroje a ukotvíme je v hmotné realitě.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena:  2920 Kč

Začátek:  11.9.2023

Konec  20.9.2022

Záměr: restart energetického systému

Budete potřebovat tyto krystaly:

  • topaz
  • selenit
  • skoryl (černý turmalín)
  • křišťál

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít zkušenosti s aktivní prací s krystaly.

Pro koho workshop vhodný není?

Pokud chcete, aby někdo udělal všechnu práci za Vás, nebo pokud odmítáte zodpovědnost za sebe samé (nechcete probudit své tvořivé síly).