Doprava zdarma Efekt lupa
 

On-line workshop Manifestace s krystaly

 

Vnímat realitu a uvědomovat si jak si v ní "stojíme" je jedním z atributů energetického uzemnění. Jde prostě o to, že nejsme odpojení (disociovaní) od těch částí své reality, které se nám nelíbí a které nás třeba i děsí či naplňují velmi nepříjemnými emocemi. Na druhou stranu, když chceme svou realitu utvářet, modelovat a měnit, musíme se od ní umět odpojit. Že to je v protikladu? Ano, je! A přesto to tak je. Pro zdárné utváření své reality se musíme umět odpojit od dolních čaker a veškerou svou energii a pozornost přenést do čaker horních (od srdce nahoru). Ovšem toto nebude fungovat v případě, že dolní čakry máme zanesené zátěžovou energií a málo aktivní.

V tomto workshopu se budeme věnovat naší schopnosti tvořit svou realitu, měnit svůj život a svou osobnost dle toho, jaké máme vize a sny. Samozřejmě budeme potřebovat i aktivní solár a energií nadupanou pupeční čakru, veškerou touhu a vášeň z čakry křížové a neposlední v řadě bude třeba mít stabilní a pročištěnou kořenovou čakru, která vše, po čem toužíme promítne do hmotného světa. Základem naší práce ale budou čakry srdeční, krční, třetí oko a čakra korunní. A samozřejmě krystaly, krystalové mřížky, společný záměr a informace, kterými prožitky, které s krystaly budeme mít spojíme se svým vědomím tak, abychom byli připraveni otevřít se zázrakům.

Termín: od 23.10.2023 

 

 

 

 

 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
4 550 Kč
Kód produktu 18174
Kategorie Kurzy
Položka byla vyprodána...
 

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Tento workshop je trochu delší, ale to jen z toho důvodu, aby nebyl tak intenzivní, jako je třeba detox a aktivace s krystaly. Během celého workshopu budeme pracovat na změně návyků jak mentálních, tak fyzických. Každý den s vámi budu komunikovat skrz videa, posty ve fb skupině a budeme pracovat jak s krystaly, tak s krystalovými mřížkami (ty budu tvořit já, vy nemusíte).  Komunikace bude probíhat před fb skupinu.

Krystaly, které budou k práci potřeba:

 • malachit
 • růženín
 • apofylit
 • prehnit (může být topaz, ale prehnit je ideál)
 • skoryl
 • záhněda
 • hematitový křemen nebo tangerin křišťál
 • citrín
 • modrý apatit (safír či akvamarín)
 • fialový apatit (auralit)
 • ametyst
 • selenit
 • křišťál pro hlavní práci, může být větší

 

Délka workshopu: 21 dní (ve skutečnosti je 23 dní)

Cena: 4550 Kč

Termín: od 23.10.2023

Záměr: změna vnitřní i vnější, životní restart a manifestace svých snů.

 

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Podmínkou ale je absolvování Detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní), protože bez čistých energetických center to prostě nepůjde, a hlavně já nevím, jak na tom jste a co všechno zvládnete. Proto považuju za nutné začít detoxem, ve kterém se seznámíte jak s mým způsobem práce, tak i já s Vámi a tím, co Vám jde i nejde.

Pro koho určený není?

Pokud vás baví dramata, těžkosti, libujete si v sebelítosti, zlosti a jiných lahůdkách, přepokládám, že pro vás změna myšlení i chování nebude ani lákavá a ani příjemná.