• 1 z 5
 

Přívěsek s pyrity a malachitem

 

Bojíte se pohlédnout tváří v tvář svým obavám, strachům a pečlivě ukrytým přesvědčením? Máte strach, že když se podíváte pravdě do tváře, tak to neustojíte? Dovolte si postavit se svým strašákům, dovolte si propustit vše, co už nepotřebujete a co Vám neslouží. Tento přívěsek Vám pomůže posílit sebedůvěru a sebeúctu natolik, že už se nebudete chtít schovávat přes vlastními stíny a otevřete se tak i světlu, které ve Vás je.

Dostupnost Vyprodáno
2 100 Kč
Kód produktu 17788
Kategorie Přívěsky
Položka byla vyprodána...
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi, malachitu a pyritů.

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Přívěsek je zavěšen na měděném řetízku.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pyrit je známý tím, že pracuje s mužskou, jangovou energií. I jeho nejznámější forma – kostka tomu nasvědčuje. Není to kámen vyšších vibrací, jeho působnost se projevuje přímo ve hmotě (mnohem více než na jemnohmotných úrovních), tedy je to skvělý průvodce pro každodenní život. Tak jako všechny minerály, i pyrit má různé vlastnosti podle toho, v jaké lokalitě se nachází, přesto má to hlavní vždy stejné. Pyrit patří do skupiny minerálů s krychlovou krystalickou mřížkou (vnitřní maticí), může nám tedy pomoct zapracovat na zlepšení těch vlastností, které už máme. Neudělá z nás jiného člověka, nepomůže nám najít nové možnosti a talenty. Může nám ale pomoci na sobě zapracovat tak, že to, co jsme měli potlačené bude úžasně zpracované a funkční, to, co jsme se báli používat vytáhne na světlo a ukáže nám, jak své dary správě využít.

Pokud se bojíte uchopit a používat svou moc, pyrit je ten pravý kámen, který Vás naučí, jak s ní pracovat pro dobro své i dobro ostatních. Je to skvělý kámen pro ty, kteří se bojí zodpovědnosti za své schopnosti a radši tedy svou moc nepoužívají. Pokud tedy chcete oprášit svou třetí čakru, která je centrem moci, vůle a síly, pracujte na ní pravidelně s pyritem. Doporučuji pyrit nějakou dobu u sebe nosit třeba v kapse nebo jako šperk, na noc dávat poblíž třetí čakry a intenzivně nasávat jeho vibrace. Po nějaké době se ve Vás jeho vibrace ukotví natolik, že už nebude třeba tak intenzivního kontaktu, spíše si ho pak na podporu vezmete jen v akutních situacích, kdy Vaše důvěra ve svou sílu a moc zakolísá.

S osobní mocí a silou souvisí tak nastavení hranic. Ten, kdo oplývá sebedůvěrou má hranice nastavená tak jasně, že se jen málo kdo pokusí je překročit a když to někdo udělá, nemáte vůbec problém ho ze svého energetického pole poslat pryč. Pokud jsou však hranice Vaší Achillovou patou, pyrit Vám může dočasně nahradit Vaši sebedůvěru (než jeho energie integrujete). V tomto případě doporučuji pracovat s krystalovou mřížkou, která bude mít záměr ujasnit si své hranice a jasně je nastavit nejen bytostem, ale i situacím. Záměr můžete samozřejmě formulovat jinak, po svém a pro Vás lépe.

Další úžasnou schopností pyritu je energetické uzemnění a ochrana před škodlivým elektromagnetickým zářením. Pyrit obsahuje kromě síry železo, které zvyšuje vodivost našeho energetického pole, a tudíž jeho průtočnost pro energie. Zvýšená vodivost zlepší spojení mezi všemi čakrami, silněji propojí éterické a fyzické tělo a mnoho fyzických příznaků, které způsobuje elektro smog může díky němu úplně zmizet, například bolesti hlavy, kloubů, stres a návaly únavy / hyperaktivity.

Malachit je kámen vzbuzující rozporuplné reakce. Ačkoliv je velmi krásný, mnozí lidé se obávají jeho účinků. Pracuje se částečně i se solárem a krční čakrou,  ale hlavně se srdeční čakrou, možná je jeho značný přesah právě tím, co lidi trochu děsí. Je to kámen, který má moc vás skrz skutečný očistec přivést do ráje. Vrstvu po vrstvě vás prohlédne, pomůže vám vyléčit šrámy na srdci, což vám následně zvedne sebevědomí a umožní se přestat skrývat za masky. Najednou zjistíte, že nemáte problém mluvit svou vlastní pravdu, nestydíte se za svou jedinečnost a za to, že vaše cesta je jiná, než od vás ostatní očekávají.

Malachit dokáže pracovat ve velkých hloubkách našeho nevědomí a pomáhá nám se jím probrat. S malachitem ve svém poli dokážeme rozlišit, co jsme my, a co ne. Dokážeme vnímat, které věci jsme si jen přivlastnili, protože nás někdo přesvědčil, že to tak je správně. A dokážeme rozlišit, jaký poklad se v našem nitru skrývá. A navíc vše, co nám malachit odryje nelze nežít, nelze se vrátit zpět a lhát sobě do kapsy. Malachit nás doslova a do písmene nutí měnit své chování podle toho, jak se postupně rozšiřuje naše vědomí. Pokud máte silné sklony strkat hlavu do písku, protože nechcete některé věci řešit, pravděpodobně se budete malachitu vyhýbat, protože jeho účinky vás budou nutit postavit se čelem k tomu, co víte, ale nechováte se podle toho.

Kdy tedy sáhnout po malachitu jako průvodci?

  • jsi připravený na syrovou pravdu o sobě samém? Jsi připravený změnit to, co považuješ za realitu? Jsi připravený opustit to, co jsi považoval za správné vnímání světa i sebe samého? Pokud ano, vstup do mé energie a počkej, až se mlha rozpustí. Budeš překvapen, co uvidíš.
  • jsi ochotný neotáčet se zpět a vydat se na sebe objevnou cestu, která tě svlékne do naha, obere tě o iluze o sobě samém a na které budeš mnohokrát muset pohlédnou do hlubin svého srdce? Pokud ano, povedu tě.
  • jsi smířený se tím, že žiješ v bublině, která musí nejdříve prasknout, abys poté mohl poznat, co to je nekonečno a život mimo omezení tvé mysli? Pokud jsi otevřený všemu, otevři se i mé energii.

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.