• 1 z 4
 

Přívěsek se selenitem a stilbitem

 

Chcete trochu zpomalit či dokonce zastavit šílené tempo, ve kterém žijete a začít více vnímat moudré vedení Vaší duše? Potřebujete se naučit vnímat přirozený rytmus, který už neudává nikdo vně, ale Vaše vlastní srdce? Dovolte si pustit se očekávání a ideálů, dovolte si otevřít se neznámému a žít svůj život naplno ponořená jak do vnější reality, tak i to svého vnitřního světa. Tento přívěsek Vám pomůže vnímat své vlastní světlo a následovat ho. 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
2 000 Kč
Kód produktu 16855
Kategorie Přívěsky
Položka byla vyprodána...
 

Přívěsek je vytvořený galvanizační technikou (electroforming) z mědi, selenitu a stilbitu.

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestli existuje kámen, který dokáže jako most spojit svět hmotný a světy jemnohmotné, je to selenit. I jeho struktura vypovídá o tom, že dobře vede energie, tak jako všechny “vláknité” kameny s rýhováním. Dokáže předávat energie oběma směry, tedy z jemnohmotného do hrubohmotného světa a naopak. To, že kolem sebe rozšiřuje vysoké vibrace i to, že úžasně čistí auru je o něm známé a v mnoha článcích jsem o tom psala. Tak úžasný kámen, jako je selenit si však zaslouží víc než pár zmínek v textu. Jak tedy selenit pracuje a co přesně dělá s naším energetickým polem?

Tak jako všechny minerály, selenit je jakýmsi stabilizátorem vibračních frekvencí. My lidé jsme nestálí a proměnliví, snadno se necháváme ovlivnit vnějším světem. Minerály takové nejsou. Jsou stabilní a jejich vibrace se nemění. Přítomnost selenitu v místnosti (případně v naší kapse) má velmi blahodárný vliv jak na naše tělo, tak i na naše jemnohmotné části.

Pokud otevřeme své fyzické tělo a každou jeho buňku blahodárným vibracím selenitu, můžeme svým vnitřním zrakem pozorovat, jak se naše buňky plní bílým zářivým světlem, absolutní čistotou. Zkuste si třeba lehnout a dát si selenit do oblasti břicha. Představte si, jak se selenit fyzicky propojuje s vaším tělem, jak jeho bílá záře naplňuje každou vaši buňku a čistí svým světlem každý skrytý kout vašeho těla. Setrvejte v jeho záři tak dlouho, jak vám to bude milé, a i poté v sobě uchovejte jeho energii.

Stejným způsobem můžeme čistými vibracemi selenitu naplnit i své jemnohmotné části. Světlo je známé svými ochrannými schopnostmi, není v celém vesmíru silnějšího ochránce. Bílé světlo pro svou ochranu při meditacích a putování v různých dimenzích používají například tibetští mniši. Pokud děláte jakoukoliv energetickou práci, od práce s myslí po komunikaci s jinými bytostmi, doporučuji mít u sebe selenit pro udržení maximálního potenciálu svých vibracích. Před začátkem energetické práce dovolte selenitu naplnit celé vaše energetické pole a vytvořit tak takřka neprůstřelnou ochranu před nízkými bytostmi i prožitky.

Stilbit je velmi jemný a nenápadný kámen, jak vzhledově, tak i energeticky. Když ho chceme vpustit do svého života, je potřeba to udělat zcela vědomě (aktivně). Otevřít se jeho energiím je však čistá radost, protože nám umí ukázat to, co jsme vidět nedokázali, nebo spíše nechtěli. Nejde ani tak o nějakou absolutní pravdu, ale spíše o aspekty nás samých, které naše hlučná mysl odmítala připustit, a tak nás zahrnovala pochybnostmi. Stilbit mimo jiné dokáže tuto hlučnou a neodbytnou našeptávačku utišit (či spíše umlčet) a zpomalit čas. Proto je to skvělý průvodce meditací, při které dokáže zastavit vnitřní dialog a otevřít nás vzpomínkách na naši skutečnou podstatu.
Po stilbitu doporučuju sáhnout v případě, že jsme připravení udělat ve svém životě další krok. Například když jsme prací na sobě dovolili odejít očekáváním a ideálům o životě ve hmotě i v duchovním světě. Stilbit nám pomůže vnímat zprávy či znamení od naší duše a tím nás směřovat na naší životní cestě. Když integrujeme jeho energie, dokážeme ve svých vztazích opustit ideály o tom, že jen určitý typ vztahu je hodný člověka, který na sobě pracuje, dokážeme se vzdát iluzí a pohádkových příběhů o lásce, vášni, souznění a dokonalosti. A totéž platí i v jiných oblastech. Stilbit nás učí, že máme pracovat s tím, co je reálné, co je skutečné. Nesnít o dokonalosti a ideálním stavu, ale cenit si toho, co je reálné a dosažitelné.

Když se otevřeme jeho energii, začnou se v našem životě dít nenápadné, ale přesto zásadní změny. Dokážeme více naslouchat své vnitřní moudrosti a dokážeme jí důvěřovat a konat v souladu s ní. Můžeme po počátečním očistném procesu vnímat úlevu a nárůst energie, protože jí přestaneme plýtvat tam, kde to nemá smyl, například ve vztazích, které jsou postavené na závislosti, bojích a nesplnitelných očekáváních. Dokáže ztišit hlas myšlenek, které vlastně vůbec nejsou naše a zesílit hlas vyšší mysli, intuice a pomůže nám očistit naše vnímání od programů a filtrů, které nám byli implantovány společností, ve které žijeme.

 

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.