• 1 z 4
 

Prsten s chromdiopsidem vel. 54

 

Chromdiopsid patří mezi krystaly, které nám pomáhají rozlišit podstatu od iluze. Když se naladíme na jeho energii, začne oddělovat zrno od plev a my budeme schopni cítit, co je výplod našich programů, co je vnucený způsob chování, které pocity jsou jen odpovědí na pokroucené vnímání sebe a co je skutečné a ryzí.

Dostupnost Vyprodáno
1 500 Kč
Kód produktu 12868
Kategorie Prsteny
Položka byla vyprodána...
 

Prsten je vytvořený galvanizační technikou z mědi a tibetského křišťálu.

Prsten je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je prsten vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chromdiopsid patří mezi krystaly, které nám pomáhají rozlišit podstatu od iluze. Když se naladíme na jeho energii, začne oddělovat zrno od plev a my budeme schopni cítit, co je výplod našich programů, co je vnucený způsob chování, které pocity jsou jen odpovědí na pokroucené vnímání sebe a co je skutečné a ryzí. Práce s ním nebývá procházka růžovou zahradou, při které jsme zahaleni vůní květin a plni nadšení a štěstí, naopak to bývá ponor do hlubin své duše.

Když začneme s chromdiopsidem pracovat, začnou se nám zvědomovat různé strachy, které jsme prvotně získali jako informace a které jsme přijali za pravdu, obalili emocemi (často strachem a vinou), ukotvili ve svém energetickém poli a ve svém životě označili nálepkou “tohle mi hrozí a nechci to zažít”.  Vzhledem k tomu, že tyto v podvědomí zastrkané informace spojené s emocemi nejsou v souladu s naší integritou a nepomáhají vůbec ničemu (kupodivu ani přežití, ani “připravenosti” na nejhorší), jediné, co nám působí je nemožnost konstruktivně tvořit svou realitu, a to vždy v té konkrétní záležitosti. Zcela zjednodušeně nám tyto informace tvoří jistou hranici či bariéru, přes kterou se ze strachu nechceme dostat, případně ani nemůžeme, pokud je informace mimo naše vědomí. A přesně tyto záležitosti nám chromdiopsid pomůže dostat z hloubky na povrch, tedy z podvědomí do vědomí.

  • jsi připravený podívat se zcela pravdivě do svého nitra a přiznat si, že všechna omezení, která ve svém životě máš, si tvoříš ty? Pokud ano, pomůžu ti všechna omezení odkrýt a vyléčit jejich příčiny.
  • chceš žít v iluzi (či lži), nebo v pravdě? Nebojíš na už nazývat věci pravými jmény a nebojíš se, že tě za to mnozí nebudou mít rádi? Jsi připravený narovnat jak svá záda, tak i svůj život? Vstup do mojí energie a já ti pomůžu udělat inventuru tvého srdce.
  • respektuješ sám sebe natolik, že už nejsi ochotný jít s davem (ani tím zdánlivě vědomým davem) a věčně se přizpůsobovat jeho potřebám a očekáváním? Pomůžu ti se osamostatnit a osvobodit od tvých vlastních přesvědčení a tlaků.

PS: podobně jako chromdiopsid pracují malachit a hiddenit, jen každý v jiném vibračním pásmu. Nejpomalejší vibrace z nich má malachit, pak je chromdiopsid a nejvyšší má hiddenit.

.

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.