• 1 z 8
 

Prsten s tyrkysem

 

Tyrkys je kamenem stvořeným pro vůdce. Pokud jste hybnou silou nějakého projektu, pracujete ve vedoucí pozici, nebo chcete podpořit své vůdčí schopnosti, tyrkysový prsten je připraven pro Vás.                           

Dostupnost Vyprodáno
1 000 Kč
Kód produktu 45
Kategorie Prsteny
Položka byla vyprodána...
 

Prsten je vytvořený galvanizační technikou z mědi a tyrkysu.

Velikost prstenu je 57, 56 a 53 (u jednotlivých fotek je označena velikost prstenu). Na objednávku vytvoříme prsten ve Vaší velikosti.

Prsten je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je prsten vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Každý prsten je originál, není možné vytvořit dva totožné.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyrkys je kamenem harmonie a rovnováhy. Pokud se ve svém životě chcete vyhnout extrémním situacím, noste u sebe tyrkys. Jeho energie je nápomocná na cestách, protože ochraňuje před náhlými nehodami a také chrání majetek. Tyrkys pomáhá podprořit vůdčí schopnosti, na nositele tyrkysu mají menší vliv negativní záleřitosti, protože má silnou ochrannou energii. S tyrkysem máte přístup do kolektivního vědomí lidstva, skrze tento kámen se můžete napojit ne tento zdroj moudrosti a zkušenostní. Tyrkys je jeden z mála kamenů, které mají projektivní i receptivní vlastnosti, můžete jej použít k navýšení energie, kterou chcete vyzařovat a také k vyčistění těch energií (problémů, vlastností...), které již nechcete či jsou ve Vašem životě nežádoucí.

Tyrkys působí na krční čakru, pomáhá nám tedy k lepšímu vyjádření svého nitra, umožňuje nám projevovat svou tvořivost, mluvit o svých pocitech, myšlenkách, touhách i obavách, snech a vizích. Pomáhá mluvit o lásce, kráse, kterou v sobě i kolem sebe cítíme a vyjadřovat vnitřní moudrost ve svých slovech, skutcích či v tvorbě. Tyrkys nám umožňuje vidět krásu ve všem, co se kolem nás nachází.

Na fyzické úrovni tyrkys příznivě ovlivňuje svaly, oběhový systém, plíce a vstřebávání výživových prvků z potravy. Pomáhá při chřipce, bolestech zad, bolestech kosterního systému, astmatu, bronchitidě, urychluje regeneraci tkání, pomáhá proti tloustnutí, bolestech hlavy, detoxikuje a cestovatelům pomáhá při cestovní nemoci.

Na energetické úrovni je vhodný při meditacích, vyrovnává jin a jang, stabilizuje emoce a přináší mentální i duchovní jasnost při hledání své životní cesty.

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

 Jednou ze skvělou vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.